k22000 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan KOSİF YILDIZ İNŞAAT zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak İstanbul’un yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyetiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız 2000 yılında İstanbul’da KOSİF YILDIZ İNŞAAT ünvanıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar yeni hedefler belirlemiş, yeni projeler geliştirmiştir.

Gelişimin getirdiği sorumlulukları başarıyla yerine getiren KOSİF YILDIZ İNŞAAT, İstanbul’un çeşitli semtlerinde deprem yönetmeliğine uygun olarak yaptığı konutlarla faaliyetlerine devam etmektedir.

Değişen ve gelişen şehrimizde modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. İlimizde artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur.

“Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat” ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir

Ofis

Yeni Ofisimiz ” Damatris Life “