KOSİF KENT SİTESİ
Balıkesir’in en gözde tatil beldesinden olan Ayvalık-Sarımsaklı ilçesinde bulunmaktadır.
Site halinde tasarlanan Kosif Kent Toplam 7 bloktan oluşmaktadır. Binalarımız 2 katlı villa görünümüne sahiptir.
Arsanın peysaja ayrılmış kısmında; peysaj mimarımız başta zeytin ağaçları olmak üzere; ceviz, dut, çeşitli meyve ağaçları, çim alan ile yürüyüş yolu ayrıca dinlenme alanlarıyla tasarlamıştır. Sitenin tam ortasında şelale ve kamelyalar bulunmaktadır.
Araçlarınızı güvenle park edeceğiniz otoparklar ise sitenin giriş bölümüne yerleştirilmiştir.
Kosif Kent Sitesi Türkiye’nin en uzun ve en temiz plajı olan sarımsaklı plajına, yürüme mesafesi kadar yakındır.
Semtin merkezi çocuklar için büyük bir lunapark olmakla birlikte, akşamları gezmek için uzun bir piyasa caddesi ve daha bir çok aktiviteyi içinde barındıran sıkılmayacağınız tatil beldesinden ziyade dört mevsim yaşayabileceğiniz, yaşamaktan sıkılmayacağınız aktif bir bölgedir.
Kosif Kent Sitesi hem şehir merkezine yakınlığıyla, hem de doğa ile baş başa kalacağınız bir konuma sahiptir.
Yakında gezilecek yerler olarak; Cunda (Alibey Adası), Rum Evlerini ve Kiliseleri, Koç Müzesi (Taksiyaris Kilisesi), Taş Kahve, Eski Değirmen (Aşıklar Tepesi), Kaz Dağları, Şeytan Sofrası ve daha birçok mutlak gezilmesi gereken yerlere arabanızla en fazla yarım saatlik mesafede bulunan bir yaşam alanıdır Kosif Kent..
Dairelere giriş geniş bir antre ile sağlanmakta ayrıca doğru sirkülasyonla salon-mutfak, yatak odaları, banyo-wc dağılımı yapılmıştır.
Amerikan tipi mutfakla dar bir alana sıkıştırılmış ufacık bir mutfak yerine, girdiğinizde içinizin açıldığı, rahatça hareket ettiğiniz, her şeyi tıkıştırmak zorunda olmadığınız, balkon mutfak ilişkisiniz doğru yapıldığı bir mutfakla yaşam kalitesiniz arttıracak bir mutfak tasarladık.
Dairelerde 1. sınıf otomatik panjur, klima ve görüntülü diyafon kullanılmıştır.
Kosif Kent Sitesinde peysaj, cephe, mimari kurulum ile çözümler detaylandırılarak sağlanmış, site sakinlerine ihtiyacı olan estetik, kullanışlılık ve sağlamlığı A+ kalitede sağlanmıştır.
Kosif Yıldız İnşaat projeleri sevgiyle harmanlayarak hayata dönüştürür ve zanaatkar ustalarına teşekkür eder.

SATIŞLARIMIZ TOPRAKTAN BAŞLAMAKTA OLUP FİYAT LİSTEMİZ ŞÖYLEDİR ;
A/BLOK– 270,000 TL – 310.000 TL ( 2+1 DAİRELER )B-C-G/BLOK — 350.000 TL – 410.000 TL ( 3+1 DAİRELER )D-E-F/ BLOK — 220.000 TL – 250.000 TL ( 1+1 DAİRELER )

FİYATLARIMIZ TOPRAKTAN FİYATLARDIR ANAHTAR TESLİM HALE GELDİĞİNDE FİYATLARDA ARTIŞ GERÇEKLEŞECEKTİR.